Hotel Reseda
***
2 Avenue Du General De Gaulle, Bagnolet, 93170, France
Online rezervace. Ceny od EUR38.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR38
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The cosy Hotel Reseda is conveniently positioned close to a shopping complex, just a short drive from Paris Charles de Gaulle Airport. The bus and metro nearby public transport stops will quickly connect you with Paris city centre.

Hotel Reseda combines a welcoming atmosphere of hospitality with knowledgeable multi-lingual staff and spacious budget accommodation to provide a memorable experience during your visit to the French capital.

Wake up in your tastefully furnished guest room equipped with telephone, television, and en-suite facilities before starting your morning with a delicious buffet breakfast.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Reseda je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 10.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Paris, France (LBG-Le Bourget) - 5.78 mi
  • Paris, France (ORY-Orly) - 9.49 mi
  • Paris, France (CDG-Charles de Gaulle) - 11.13 mi
  • Toussus-le-Noble, France (TNF) - 15.99 mi
  • Pontoise, France (POX-Cormeilles) - 23.71 mi
  • Paris, France (BVA-Beauvais) - 43.44 mi